Kontakta Kulturskolan

‌Kontaktuppgifter till oss på Kulturskolan

Namn

Skolform / Ämnen

Telefon och e-post

Atterhed

Jenny

Grundskola

Piano, Sång

070-444 94 61

jenny.atterhed@lindesberg.se

Balke

Evelina

Grundskola, Särskola

Sång, Barnkör, SingIt

076-559 85 26

evelina.balke@lindesberg.se

Bang

Carolina

Dans

073-250 81 18

carolina.bang@lindesberg.se

Berg

Malin

Grundskola

Sång, Piano

070-492 84 05

malin.berg@lindesberg.se

Bergqvist

Jenny

Administration

0581-811 96

jenny.bergqvist@lindesberg.se

Carlsson Madeleine

Dans

073-250 81 18

Demberel Altansukh

Bild


altansukh.demberel@lindesberg.se

Edlund

Nils

Grundskola

Piano, Sång

070-493 11 58

nils.edlund@lindesberg.se

Friman

Camilla

Cello, kontrabas, musiklek

076-583 26 11

camilla.friman@lindesberg.se

Friman

Klas

Akustisk gitarr, Elgitarr

073-356 38 84

gustav.hammarlind@lindesberg.se

Hammarlind Gustav

Grundskola

Elgitarr, Gitarr, Rockskola

070-445 21 09

gustav.hammarlind@lindesberg.se

Hellgren

Lars

Bleckblås

070-9-2 69 72

lars.hellgren@lindesberg.se

Hellgren

Louise

Piano

076-226 70 00

louise.hellgren@lindesberg.se

Hägerstrand

Elin

Grundskola

070-452 30 81

elin.hagerstrand@lindesberg.se

Hägerstrand Rickard

Grundskola

Klarinett, Saxofon

070-932 42 19

rickard.hagerstrand@lindesberg.se

Ikeda

Kazue

Dans


kazue.ikeda@lindesberg.se

Jansson

Stefan

Drama, Teater, Särskola

079-060 45 20

stefan.jansson@lindesberg.se

Johansson

Anna

Fiol

076-583 18 46

anna.johansson@lindesberg.se

Johansson Kristofer

Grundskola


kristofer.johansson@lindesberg.se

Johansson Marcus

Grundskola

Gitarr, Rockskola

070-453 26 45

marcus.johansson@lindesberg.se

Larsson

Rickard

Grundskola

Sång

076-559 92 13

rickard.larsson@lindesberg.se

Liljeholm Amanda

Drama, Teater, Dramalek

070-446 15 60

amanda.liljeholm@lindesberg.se

Lundqvist

Erik

Rektor

0581-811 97

erik.lundqvist@lindesberg.se

Lundqvist

Sofia

Grundskola

Tvärflöjt, Piano

070-625 28 74

sofia.lundqvist@lindesberg.se

Milianowicz Ronny

Slagverk, Gitarr, Elbas, Rockskola

070-452 93 40

ronny.milianowicz@lindesberg.se

Nilsson

Susanna

Grundskola

Sång, Piano, Barnkör

070-444 28 79

susanna.nilsson@lindesberg.se

Pettersson

Lisa

Grundskola

Sång, Voices

070-450 98 27

lisa.pettersson@lindesberg.se

Sundberg Kristofer

Grundskola

Slagverk

070-449 49 58

kristofer.sundberg@lindesberg.se

Sundåker

Emma

Grundskola

Sång

070-447 96 36

emma.sundaker@lindesberg.se

Wennman

Johan

Särskola, Elbas, Elgitarr, Rockskola

070-493 26 57

johan.wennman@lindesberg.se


Senast uppdaterad 2019-09-11