Kontakta Kulturskolan

‌Kontaktuppgifter till oss på Kulturskolan

Namn

Skolform / Ämnen

Telefon och e-post

Altansukh Demberel

Bild

altansukh.demberel@lindesberg.se

Amanda Liljeholm

Drama, teater

0704-46 15 60

amanda.liljeholm@lindesberg.se

Anna Johansson

Fiol

0765-83 18 46

anna.johansson@lindesberg.se

Camilla Malén Friman

Cello, kontrabas, musiklek

0765-83 26 11

camilla.friman@lindesberg.se

Carolina Bang

Dans

0732-50 81 18

carolina.bang@lindesberg.se

Emma Sundåker

Grundskola

emma.sundaker@lindesberg.se

Elin Hägerstrand

Grundskola

0704-52 30 81

elin.hagerstrand@lindesberg.se

Erik Lundqvist

Rektor

0581-811 97

erik.lundqvist@lindesberg.se

Evelina Balke

Grundskola, Särskola

0765-59 85 26

evelina.balke@lindesberg.se

Gustav Hammarlind

Grundskola

Elgitarr, gitarr, rockskola

0704-45 21 09

gustav.hammarlind@lindesberg.se

Jenny Atterhed

Grundskola

Piano, sång

0704-44 94 61

jenny.atterhed@lindesberg.se

Jenny Bergqvist

Administration

0581-811 96

kulturskolan@lindesberg.se

Johan Wennman

Elbas, elgitarr, rockskola

0704-93 26 57

johan.wennman@lindesberg.se

Kazue Ikeda

Dans

kazue.ikeda@lindesberg.se

Klas Friman

Akustisk gitarr, elgitarr

0733-56 38 84

klas.friman@lindesberg.se

Kristofer Johansson

Grundskola

kristofer.johansson@lindesberg.se

Lars Hellgren

Bleckblås

0709-92 69 72

lars.hellgren@lindesberg.se

Lisa Pettersson

Grundskola

Sång

0704-50 98 27

lisa.pettersson@lindesberg.se

Louise Hellgren

Piano

0704-47 96 36

louise.hellgren@lindesberg.se

Malin Berg

Grundskola, särskola

Sång, piano

0704-92 84 05

malin.berg@lindesberg.se

Marcus Johansson

Grundskola

Gitarr

0704-53 26 45

marcus.johansson@lindesberg.se

Nils Edlund

Grundskola

Piano

0704-93 11 58

nils.edlund@lindesberg.se

Rickard Hägerstrand

Grundskola

Klarinett, saxofon

0709-32 42 19

rickard.hagerstrand@lindesberg.se

Rickard Larsson

Grundskola

Sång

0765-59 92 13

rickard.larsson@lindesberg.se

Ronny Milianowicz

Slagverk, gitarr, elbas, rockskola

0704-52 93 40

ronny.milianowicz@lindesberg.se

Sofia Lundqvist

Grundskola

Tvärflöjt, piano

0706-25 28 74

sofia.lundqvist@lindesberg.se

Susanna Nilsson

Grundskola

Sång

0704-44 28 79

susanna.nilsson@lindesberg.se

 

Senast uppdaterad 2019-01-02